RSS
Praca » Specjalista ds. Inwestycji
wsteczwyślij znajomemudrukujMapa serwisustrona główna

Specjalista ds. Inwestycji

SZPITAL WOJEWÓDZKI W POZNANIU

ZATRUDNISpecjalistę ds. inwestycji


Opis stanowiska:

 1. Wyszukiwanie informacji o możliwościach aplikowania o środki zewnętrzne na finansowanie inwestycji i projektów dotyczących pozostałej działalności prowadzonej przez Szpital, w tym w szczególności ze środków Unii Europejskiej.

 2. Ścisła współpraca z poszczególnymi działami odpowiedzialnymi za realizację zadań inwestycyjnych i innych projektów finansowanych ze środków zewnętrznych.

 3. Przygotowywanie planów inwestycyjnych.

 4. Prowadzenie spraw lub współudział w prowadzeniu spraw związanych z pozyskiwaniem, wdrażaniem i rozliczaniem środków przeznaczonych na dofinansowanie inwestycji oraz pozostałej działalności prowadzonej przez Szpital, pochodzących ze środków zewnętrznych, w tym od organu założycielskiego Szpitala lub z funduszy Unii Europejskiej, w tym w szczególności:

 • opracowywanie wniosków o dofinansowanie lub nadzór nad przygotowywaniem tych wniosków przez firmy zewnętrzne,

 • monitorowanie realizacji zadań oraz ocena ich wykonania,monitorowanie wskaźników oraz postępu realizacji zadań inwestycyjnych w zakresie rzeczowym i finansowym,

 • sporządzanie wniosków o płatność i obsługa pozostałych modułów w ramach systemu SL2014, przygotowywanie sprawozdań z realizacji zadań inwestycyjnych,

 • współpraca z podmiotami uczestniczącymi w realizacji zadań inwestycyjnych,

 • przygotowywanie korespondencji, zestawień i innych dokumentów dotyczących zadań inwestycyjnych i innych projektów finansowanych ze środków zewnętrznych.


Wymagania:

 • wykształcenie wyższe ekonomiczne/techniczne,

 • dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu,

 • znajomość wytycznych i dokumentów określających zasady realizacji projektów w ramach WRPO i POIiŚ,

 • minimum roczne doświadczenie w rozliczaniu projektów finansowanych zEFRR.Oferujemy:
- umowę o pracę,
- stałe, terminowe wynagrodzenie,
- pakiet socjalny,
- możliwość ubezpieczenia grupowego.


Oferty prosimy składać na adres:

Szpital Wojewódzki w Poznaniu

ul. Juraszów 7-19

60-479 Poznań

lub na adres e-mail:

mazanka@lutycka.pl


Na zgłoszenia czekamy do 29.01.2019 roku.


Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 z późn. zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).