Szpital Wojewódzki w Poznaniu
RSS
Dla pracowników » Wsparcie psychologiczne » Wsparcie psychologiczne

Wsparcie psychologiczne

Szanowni Państwo,
Wspólnie z firmą Next Medica Sp. z o.o. oraz psychologami z poradni Psycholodzy Lwowska zapraszamy pracowników naszego Szpitala do skorzystania z bezpłatnego wsparcia psychologicznego.

Wszyscy wiemy, jak  ważna a zarazem szczególnie trudna jest Wasza praca. Opiekujecie się pacjentami, walczycie o ich zdrowie i życie w warunkach wielkiego stresu. Nie zawsze łatwo sobie z nim poradzić.

Dlatego do Państwa dyspozycji są doświadczeni psychologowie – psychoterapeuci. Aby skorzystać z ich pomocy prosimy postępować według poniższej instrukcji.
 
Kod dostępu:
Poniższy kod promocyjny umożliwi zapis na bezpłatną konsultację:
LUTYCKA23543

Instrukcja zapisu na konsultację:
Aby skorzystać z konsultacji psychologicznej należy postępować zgodnie z poniższymi krokami:
1. 2. 3.4. 5.
1.Proszę wejść na stronę WsparciePsychologiczne.online i w pole „KOD” wpisać Kod dostępu, a następnie przejść do Formularza Zamówienia Konsultacji.
2.Proszę dokładnie wypełnić Formularz m.in. dokonując wyboru metody udzielenia konsultacji (rozmowa głosowa lub wideorozmowa) oraz określić termin konsultacji.
3.Po wysłaniu formularza otrzymają Państwo potwierdzenie zapisu na konsultację na podany adres e-mail, a w kolejnej wiadomości potwierdzenie terminu i godziny konsultacji z psychologiem.
4.Psycholog skontaktuje się z Państwem i przeprowadzi konsultację trwającą maksymalnie do 40 minut.
5.Jeśli zaistnieje potrzeba kolejnej konsultacji z psychologiem, wówczas proszę ponownie wypełnić formularz na stronie https://wsparciepsychologiczne.online/ korzystając z tego samego kodu.
UWAGA: Przy kolejnej konsultacji w pole: Podaj temat rozmowy, proszę wpisać numer konsultacji oraz imię i nazwisko psychologa, który prowadził wcześniejszą rozmowę z Państwem, np.: „Konsultacja 2 – Jan Kowalski”.

Organizacja i obsługa konsultacji:
Next Medica Sp. z o.o.
tel. +48 665 285 300 e-mail: office@nextmedica.pl