Szpital Wojewódzki w Poznaniu
RSS

Szczepienia Covid-19

Szanowni Państwo,
dziękujemy, że wyrazili Państwo chęć zaszczepienia się w szpitalu węzłowym, którym jest Szpital Wojewódzki w Poznaniu. Informujemy, że rozpoczynamy proces szczepień przeciwko SARS-CoV-2 od 18 stycznia 2021r.

W celu ułatwienia procesu rejestracji na szczepienia proszę jeszcze raz o zweryfikowanie podanych nr PESEL zgłoszonych pracowników oraz podpisanie oświadczenia przez właściciela podmiotu, że osoby wskazane są uprawnione do szczepienia w etapie "0". Podpisane i zeskanowane oświadczenie wraz z załączoną uaktualnioną listą będzie podstawą do umówienia terminu szczepienia dla Państwa firmy w naszym Szpitalu. Zarejestrowane osoby, które otrzymały  od nas informację o wyznaczonym terminie szczepienia proszone są o zgłoszenie się w wyznaczonym dniu o wyznaczonej godzinie. Miejsce gdzie należy się zgłosić zostanie podane przy kolejnym kontakcie z naszej strony.


Aby przystąpić do szczepienia należy zabrać ze sobą wydrukowane i wypełnione dokumenty:
- wypełniony kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19,
- wypełnioną zgodę na udostępnienie przez Szpital Wojewódzki w Poznaniu Centrum e-Zdrowia informacji o osobie, która wyraża chęć szczepienia przeciwko COVID-19.


Ponadto informujemy, że konieczne jest posiadanie przy sobie ważnego dokumentu potwierdzającego tożsamość ( dowód osobisty lub paszport).


Wszystkie dokumenty należy odesłać na adres e-mail: szczepimysie@lutycka.pl


Załączniki do pobrania:

Kwestionariusz szczepienia
Oświadczenie o zgłoszeniu pracowników z grupy 0
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych